Affinity – lek na starzejącą się skórę

Tylko my kobiety zauważamy pierwsze symptomy starzenie się. Jest to jednak naturalny i piękny proces.

Środowisko, w którym się obracamy, często przyspiesza, powodując pojawianie się trwałych śladów upływającego czasu. Ale czy przy współczesnej technologii kosmetycznej nie warto ten proces spowolnić i trzymać pod kontrolą? Tak jak dziś. Spoglądam na swoje odbicie w lustrze, delikatnie badam, oceniam swoją skórę i zastanawiam się, skąd to się pojawiło. Może uczulenie, zły podkład, tanie kosmetyki a może, początek tego, co nieuniknione? Zanim poddam się panice, postanowiłam poddać się konsultacji.

kosmetolog gdańsk

Miałam jednak dylemat czy może zasięgnąć porady u specjalisty medycyny estetycznej, czy kosmetologa? Z „babskich plotek” wiem już, że wiedza doświadczonych kosmetologów bywa profesjonalna. Dodatkowo zaś, w markowych salonach, usługa taka jest wykonywana bezpłatnie. W rekomendowanym mi przez koleżankę salonie Abacosun Osowa zdecydowałam się na serię zabiegów metodą Affinity wykonywanych przez doświadczonych specjalistów.

zabieg kosmetyczny

Metoda ta polega na ciśnieniowym wtłoczenia poprzez pory i mieszki włosowe w głąb skóry właściwego roztworu kwasu glikolowego o stężeniu 40%. To wszystko dzieję się za sprawą specjalnego aplikatora i bez uszkodzenia skóry. Uwięzienie w skórze obcego dla ciała roztworu, jest sygnałem obronnym dla układu immunologicznego do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Efektem tego procesu jest intensywna regeneracja skóry, która zdecydowanie poprawia jej gęstość, świetlistość, spłyca wyraźnie zmarszczki. Affinity równie skutecznie likwiduje problemy związane z łuszczycą czy egzemą.

affinity

U mnie zmiany na cerze były widoczne po pierwszym zabiegu. Czułam sprężystość i efekt liftingu. Ale tak naprawdę spektakularne zmiany zauważyłam po trzecim zabiegu. Najważniejsze, że działa i dzięki eleganckiej cerze czuję się teraz zdrowsza i bardziej szczęśliwa.

Zabieg szczególnie polecamy paniom z atopowym zapaleniem skóry (AZS).

Add Comment