Fotoodmładzanie

Kiedy na twojej twarzy pojawiają się oznaki starzenia skóry w formie widocznych zmian naczyniowych, powiększonych porów a nawet przebarwień, to czas, w którym powinnaś pomyśleć o zabiegu fotoodmładzania w salonie AbacoSun.

Jest to zabieg odmładzająco-ujędrniający. Światło o niskiej gęstości stosowane podczas zabiegu reaktywuje tkanki skóry oraz przebudowuje włókna kolagenowe. W przypadku zmian naczyniowych, przebarwień, plam starczych stosujemy specjalne aplikatory zabiegowe do terapii tych schorzeń. Reakcją po naświetlaniu plam i przebarwień jest ich brązowienie. Zabieg fotoodmładzania IPL+ RF skutecznie redukuje też piegi i trądzik różowaty. Spowalnia efekty starzenia się. Sam zabieg jest nieinwazyjny i nie wymaga specjalnych przygotowań. Nie mogą jedynie korzystać z niego osoby z opaloną skórą i przyjmujące leki zwiększające wrażliwość skóry na światło. Przeciwwskazaniem jest też ciąża, cukrzyca, zaburzenia krzepnięcia, schorzenia endokrynologiczne, bielactwo, łuszczyca. 24 godziny przed zabiegiem należy zrezygnować z alkoholu.

W salonie AbacoSun na Osowej każdy zabieg poprzedzamy wnikliwą konsultacją ze specjalistą, który ocenia możliwość usunięcia schorzenia. Zabieg jest bezbolesny (odczuwa się tylko delikatne pieczenie) i nie inwazyjny. Przeważnie trwa od 5 do 45 min. Przed zabiegiem skórę smarujemy żelem do USG, następnie naświetlamy IPL+RF. Po zabiegu w naszym salonie na twarz nakładamy krem kolagenowy. Drogie Panie, pamiętajmy, że kilka dni po fotoodmładzaniu nie wolno się opalać w solarium, należy unikać sauny i wysiłku fizycznego.

Add Comment