JOANNA BISZEWSKA

Właścicielka salonu.

PAULINA

Opiekuje się recepcją, koordynuje dogodne terminy, umila czas oczekującym kawą, ciasteczkami czy informacjami.

HANNA

Renomowana stylistka paznokci z ośmioletnim doświadczeniem.  Zajmuję się pielęgnacją dłoni i stóp oraz przedłużaniem paznokci metodą akrylową i żelową, wykonuje ciekawe zdobienia przy użyciu lakierów hybrydowych.

RYSZARDA

Specjalista kosmetyki profesjonalnej z wieloletnim doświadczeniem. Specjalistka kosmetyki profesjonalnej i zabiegów estetycznych, dyplomowana terapeutka, dietetyk, masażystka. Wykonuje m.in. zabiegi na twarz oraz depilację laserową.

ANETA

Kosmetolog z wieloletnim stażem w zawodzie. Wykonuje zabiegi na twarz i ciało. Certyfikowana specjalistka w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs.

JOANNA

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się zabiegami na twarz i ciało oraz wykonuje zabiegi pielęgnujące dłonie i stopy w tym przedłużanie paznokci oraz ich malowanie.

ANNA

Znana wizażystka i linergistka z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje makijaże okolicznościowe. Makijaż permanentny idealnie dopasuje do typu urody.

PIOTR FLESZAR

Lekarz Medycyny , Anastezjolog , Specjalista Medycyny Estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti -Eging. Doświadczony Lekarz od wielu lat w zawodzie. Udziela specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz przeprowadza zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej.