Abacosun Osowa

oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych
zabiegów na twarz i ciało
W salonie kosmetycznym „Abacosun Osowa” oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało.
Najnowocześniejszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie personelu pozwoli nam dobrać odpowiednie i skuteczne procedury przeznaczone indywidualnie dla Ciebie.

 

Oprócz terapii podstawowych, takich jak:
zabiegi kosmetyczne na ciało i oczyszczanie skóry twarzy, manicure, depilacja, zabiegi SPA i wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała, służymy pomocą w analizie skóry i w doborze kosmetyków do pielęgnacji. Pracujemy na renomowanych i cenionych kosmetykach marek:
Viviean, De noyle’s, Leorex, Mistero Milano.

 

Do państwa dyspozycji mamy cztery komfortowe gabinety.

Pracujemy na kosmetykach:

De noyle’s – hiszpańskie kosmetyki są ukierunkowane na pobudzenie procesów fizjologicznych w skórze i dostarczenie jej najlepszych naturalnych składnikow pielęgnacyjnych, kosmetyki de noyle’s to wysoka jakość, skuteczność i bezpieczeństwo.

Abacosun – są to kosmetyki stworzone ze współpracą z Hiszpanią, produkty te są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów oraz usługobiorców przed wprowadzeniem na rynek, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję klientów.

Viviean – naturalne kosmetyki stworzone przez profesjonalistów we Francji oraz Hiszpanii, to produkty nowoczesne, unikatowe oraz skuteczne. Viviean to kosmetyki łączące w sobie najnowsze osiągnięcia technologiczne z bogactwem naturalnych ekstraktów.

Leorex – firma która otrzymala nagrodę odkrycia roku 2011, opracowała unikalną, trójwymiarową strukturę MATRIX na bazie mikrocząsteczek krzemionki, która zapewnia efekty nieosiągalne dla innych kosmetyków. Dzięki tej unikalnej metodzie każdy kosmetyk w naszym salonie działa liftingująco, a rezultaty widać już po pierwszym zabiegu

zobacz nasze wnętrza: